Hemp Dad - Nasiona konopi 500g

Dostępność
Produkt nie jest już w ofercie

Producent
Konopný Táta

Kod produktu
8917

Pyszny orzechowy smak z idealną proporcją składników odżywczych, minerałów i witamin. Dzięki zawartości20 aminokwasów są idealnym źródłem białka. Więcej

Opis pochodzi ze strony oficjalnego producenta Hemp Daddy.

Dziś łuskane nasiona kon opi określane są mianem superfood. Nic dziwnego, ich smak i działanie są popularne od wielu lat, a ludzie znają je od czasów starożytnych. Nasiona konopi składają się w 25% z białka, w 31% z tłuszczu i w 34% z cukrów. Zawierają również 20 aminokwasów, które są niezbędnymi substancjami dla białka. Wpływają one pozytywnie na harmonijne funkcjonowanie układu odpornościowego, a także są niezbędne do tworzenia mięśni i tkanki mięśniowej.Wśród innych substancji, które zawierają nasiona konopi, z pewnością warto wymienić całe szereg witamin A, B, C i E, chlorofil, lecytynę, magnez, wapń, żelazo, chrom, potas i inne minerały.

WYKORZYSTANIE I ZASTOSOWANIE NASION KONOPI

Łuskane nasiona konopi najczęściej stosowane są jako posypka do sałatek. Zarówno na warzywach, jak i owocach. Alternatywnie można je zmiksować z wodą, aby uzyskać smaczne mleko. Świetnie nadają się do koktajli owocowych i warzywnych, które można spożywać po treningu lub jako szybkie śniadanie. Jest to również świetny dodatek do past z awokado, hummusu z ciecierzycy, pesto do makaronów i sałatek lub do przygotowywania surowych deserów, takich jak klopsiki lub batoniki daktylowe.Dzieci uwielbiają go w zupach kremach warzywnych. Pyszny orzechowy smak czyni go doskonałym dodatkiem do kremu z groszku, marchewki lub brokułów .Możesz zjeść łyżkę nasion konopi tak po prostu lub gdy poczujesz głód.

Parametry

Forma Konopné semínko
Masa 500g