Haze Berry Auto - nasiona autokwitnące 3szt, Royal Queen Seeds

Cena
55 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8539

Dostępny
ks

Nasionaautofloweringowe odmiany marihuanyHaze Berry Auto. Autofloweringowa odmiana marihuany ze słonecznej Hiszpanii o oryginalnych jagodowych terpenach z nutą legendarnej Haze. Więcej

Opis nasion feminizowanych Royal AK pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona Haze Berry Automatic Cannabis Seeds

Nasiona marihuanyautofloweringifeminizowane , które są dostępne w naszym kraju dzięki Holandii i Hiszpanii. Jest to krzyżówka udanych odmian konopi, takich jak Haze i Blueberry w wersji automatycznie kwitnącej. Nasiona tej marihuany zostały wyhodowane w Kalifornii z amerykańskiej genetyki. Aromat jest bardzo specyficzny, najczęściej z nutą jagód. Roślina posiada bardzo pozytywne cechy wzrostu. Jest to konkretnie dominująca sativa, ale nawet dzięki temu jej wysokość nie przekracza 1,5 m. Nasiona Haze Berry Auto potrzebują co najmniej 77 dni, aby zakończyć cykl życia od momentu wykiełkowania.

Jednak jej kwiaty zawierają tylko 13% THC.

Szczegóły dotyczące Haze Berry Auto

THC: średnie (10-15%)

Genotyp: sativa

CBD: niska (0-1%)

Wydajność na zewnątrz: 80-150 g

Wysokość: 80-130 cm

Kwitnienie: 11 tygodni

Cechy genetyczne: Haze Berry x Blueberry Auto

Typ: Sativa 95%

Terpeny konopi zawarte w Haze Berry Auto

Myrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Limonene - Limonene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Humulene - Humulene ma wyraźny ziemisty aromat z ostrymi nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu, imbirze, goździkach i kolendrze. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, dlatego też jest głównie wykorzystywany do wdychania leczniczych oparów w celu rozluźnienia dróg oddechowych. Zmniejsza również stan zapalny związany z alergiami, które prowadzą do astmy.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Genotyp sativa
Zawartość THC średni (10-15%)