Gulupa - nasiona feminizowane 10 sztuk, Paradise Seeds

70 do systemu lojalnościowego
Cena
353 zł z VAT-em

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
8933

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Gulupa to egzotyczna Indica dla koneserów konopi o wyjątkowo gładkim i głębokim smaku. Jest to wyjątkowa kalifornijska hybryda i silna roślina, która wykazuje dużą wszechstronność i odporność. Więcej

Opis nasion feminizowanych pochodzi od oficjalnego producenta Paradise Seeds. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w Republice Czeskiej, ma t

Ten produkt ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Gulupa od Paradise Seeds

Gulupa jest krzyżówką Purple Kush x Gelato 33. Kush nadaje roślinie żywe kolory, a także miętową ziemistość, która wzmacnia podstawowy smak. Od strony Gelato pochodzi dodatkowa słodycz i nuty cytrusowe wraz z euforycznym uczuciem energii.

Roślina ta wykazuje właściwości związane z łagodzeniem bólu. Odpręża, nie będąc zbyt ciężką, a także spodoba się tym, którzy szukają odmiany, która może być używana do ciągłej ulgi przez cały dzień.

Zapach to intensywny letni koktajl cytrusów i pysznych owoców z nutami truskawek i marakui.

Szczegóły dotyczące odmiany konopi Original Amnesia

Genetyka: Purple Kush x Gelato 33

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Okres kwitnienia: 8 - 9 tygodni

Zbiory: październik

Zawartość THC: do 24%

Plon indoor: do 500 g/m²

Plon outdoor: do 700 g/m²

Terpeny zawarte w Gulupa

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Dzięki cytrusowemu aromatowi i działaniu przeciwzapalnemu jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z astmą. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Kariofilen - bardzo powszechny terpen w konopiach indyjskich. Kariofilen ma charakterystyczny korzenno-pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Ma działanie przeciwzapalne i przyczynia się do leczenia stanów zapalnych dróg oddechowych i bólu.

Ocimen - aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi .Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak równieżdziałanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Linalool - madziałanie uspokajające, pomagając w uwalnianiu napięcia mięśniowego i przywracając harmonię i spokój całemu układowi nerwowemu. Działa przeciwzapalnie i może działać jako środek przeciwdepresyjny. Przyczynia się do leczenia problemów psychologicznych i migreny.

Eukaliptol - jest to świeży terpen o działaniu stymulującym . Ma również działanie przeciwbólowe oraz właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny eukalyptol, karyofylen, limonen, linalool, ocimen