Green Crack Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 10 szt Fast Buds

64 do systemu lojalnościowego
Cena
321 zł z VAT-em

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8850

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Green Crack Auto to genetyka stworzona przez bank nasion FastBuds, która wyróżnia się pod każdym względem, zwłaszcza pod względem plonów. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Green Crack Auto pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Przy obecnych przepisach obowiązujących w Czechach, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Green Crack Auto od Fast Buds

Green Crack Auto, znany również jako "Green Crush" lub "Mango Crack", to odmiana z dominacją sativy, stworzona przez skrzyżowanie Skunk #1 z nieznaną odmianą indyjską.

Jej typowa wysokość 60-90 cm gwarantuje łatwą uprawę. Green Crack Auto nadaje się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor, a jej krótki czas uprawy wynosi zaledwie 8 tygodni od wykiełkowania. Plony są wyjątkowe jak na odmianę automatycznie kwitnącą, osiągając do 500-650 g/m² w uprawie indoor i 300 g/roślinę w uprawie outdoor. Ta odmiana o wysokiej zawartości żywicy jest świetna zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych hodowców poszukujących wysokiej jakości rośliny o ekstremalnych plonach.

ZawartośćTHC może wynosić do 20%.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi Green Crack Auto

Genetyka GreenCrack Auto.

Genotyp: Sativa 55% / Indica 45%

Wysokość rośliny :60 - 90 cm

Plon: indoor 350 - 550 gr/m2, outdoor do 50 - 200 g/roślinę

Czas kwitnienia:9 - 10 tygodni

THC: do 20%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Green Crack Auto:

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.


Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, pinen
Genetyka Green Crack