Goździk - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
19 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
7330

Dostępny
ks

Olejek goździkowy charakteryzuje się wyjątkowym pikantnym aromatem. Zawiera Eugenol, który ma ważne zastosowanie we współczesnej stomatologii. Więcej

Olejek goździkowy (Syzygium aromatum) 10 ml

Nasz organiczny olejek eteryczny z goździków jest destylowany z parą z kwitnących szkarłatnych pąków zimozielonej Eugenia caryophyllata (Syzygium aromatum), która rośnie w lasach Indonezji. Dzięki bogatemu, ciepłemu, słodko-korzennemu zapachowi olejek goździkowy oferuje wiele korzyści w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym .


Dzięki wyjątkowej zdolności przeciwutleniającej i skuteczności jako suplementu diety olejek goździkowy został włączony do wielu zdrowych przepisów . Głównym składnikiem chemicznym olejku jest Eugenol , który odpowiada również za silny zapach olejku goździkowego.

Eugenol jest także ważną cząsteczką dla współczesnej stomatologii, która jest obecna w produktach farmaceutycznych na ból zęba i dziąseł .


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Najczęściej stosowany jest olejek goździkowyleczenie drobnych bólów i stanów zapalnych , szczególnie w bólu związanym z problemami dentystycznymi. Niezbędny olejek goździkowy jest ostry, o silnym działaniu przeciwutleniającym , szczególnie w chorobach sezonowych , gdy próbuje się zminimalizować niepożądane choroby bakteryjne, wirusowe lub grzybicze.

Nadaje się również do wspierania zdrowego układu odpornościowego . Olejek goździkowy jest niezwykle korzystny dla normalnego funkcjonowania przewodu pokarmowego .

Olejek eteryczny z goździków doskonale łączy się z olejkami eterycznymi z drewna, przypraw, cytrusów, kwiatów i ziół. Może pomóc w poprawie zapachu mieszanin i preparatów o „leczniczym” lub nieprzyjemnym zapachu. Doskonale nadaje się również do stosowania w zapachach domowych .

Dzięki pikantnej naturze olejku goździkowego promuje większą pewność siebiei zwiększa pewność siebie w trudnych czasach lub nieoczekiwanych problemach. Olejek goździkowy jest również uważany za afrodyzjak .

Parametry

Gatunek Hřebíček
Terpeny humulen, karyofylen, myrcen
Tom 10 ml