Gorilla Zkittlez Auto - nasiona samokwitnące 3 szt Barney's Farm

Cena
84,20 zł

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
7880

Dostępny
ks

Odmiana ta zajęła miejsce najlepiej sprzedającej się odmiany Barney's Farm w kolekcji Cali. Oprócz pierwotnie skrzyżowanych genetyków Gorilla Glue i Zkittlez dodano samokwitnący BF Super Auto #1. Więcej

Opis towaru pochodzi od oficjalnego producenta kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Gorilla Zkittlez Auto - nasiona automatycznie kwitnące z Barney's Farm

Odmiana samokwitnąca Gorilla Zkittlez Auto jest hybrydą genetyków Gorilla Glue, Zkittlez i BF Super Auto #1. Jest to sfeminizowane plemię zdominowane przez Indicę .

Środowiska wewnętrzne i zewnętrzne są odpowiednie do uprawy roślin. W środowisku wewnętrznym osiągają wysokość 80 – 100 cm, a oczekiwany plon to 420 g/m2. Jeśli są umieszczone na zewnątrz, osiągają około 110 - 130 cm.

Rośliny wyglądają jak choinka, a czas kwitnienia to około 75 dni.

Dzięki genetyce BF Super Auto #1 zyskała tę automatycznie autoflower odmianę na szkodniki i stres .

Genotyp : 75% indica, 25% sativa

Genetyka : Gorilla Glue X Zkittlez X. Super Auto nr 1.

Optymalna wydajność : 420 g/m2

Wysokość wewnętrzna : 80 - 100 cm

Wysokość na zewnątrz : 110 - 130 cm

Czas kwitnienia : 75 dni

Zawartość THC : bardzo wysoka

Terpeny zawarte w Gorilla Zkittlez Auto

pinen Pinen - Aromat terpenowy Pinen to mieszanka zapachu rozmarynu, bazylii i lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co przyjmą szczególnie astmatycy, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. I to jest dokładnie efekt, jaki może mieć ten terpen. Jednocześnie może walczyć z możliwymi zarazkami zakaźnymi.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Nadaje się dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc złagodzić ból różnego pochodzenia.

linalol Linalool - ma działanie uspokajające. Łagodzi napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga również lepiej spać i wzmacnia układ odpornościowy.

humulen Humulen - ma silny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne stosuje się go przy inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego możliwości docenią również osoby cierpiące na częste zapalenie zatok, oskrzeli czy nosogardła.

Wskaźnik THC

Parameters

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, humulen, linalool, pinen
Genetyka Gorilla Glue, Zkittlez