Gorilla Zkittlez Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 10 szt Fast Buds

72 points do systemu lojalnościowego
Cena
360 zł

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8767

Dostępny
ks

Gorilla Zkittlez Auto od Fast Buds to automatycznie kwitnąca roślina, która produkuje plony, którym rzadko dorównują inne odmiany automatycznie kwitnące. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Gorilla Zkittlez Auto pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Ze względu na obowiązujące w Czechach przepisy, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Gorilla Zkittlez Auto od Fast Buds

GorillaZkittlez Auto to automatycznie kwitnąca odm iana z dominacją Indica (70%), która jest łatwa w uprawie i pielęgnacji. Nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Rzadko przekracza 110 cm wysokości, dlatego jest odpowiednia dla mniejszych hodowców lub początkujących. Jest gotowa do zbiorów w zaledwie 9 tygodni. Daje plony do 650 g/m2 w mniej niż 65 dni, co czyni ją idealną odmianą dla hodowców, którzy chcą najszybszych i najbardziej dochodowych roślin automatycznie kwitnących na rynku.

Odmiana ta może urosnąć prawie dwukrotnie w ciągu pierwszych kilku tygodni kwitnienia, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w pionie, aby uniknąć problemów w fazie kwitnienia.

Gorilla Zkittlez Auto zawiera około 25% THC.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi Gorilla Zkittlez Auto

Genetyka.

Genotyp: Sativa 30% / Indica 70%

Wysokość rośliny :100 - 150 cm

Plon: indoor 550 - 650 gr/m2, outdoor do 50 - 350 g/roślinę

Czas kwitnienia:9 tygodni

THC: do 25%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Gorilla Zkittlez Auto:

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, pinen
Genetyka Gorilla