Gorilla Sherbet F1 FAST - nasiona feminizowane 3 szt Sweet Seeds

Działanie -32%
19 do systemu lojalnościowego
Cena
96 zł z VAT-em

Cena standardowa
142 zł z VAT-em

Oszczędzaj
32% (46 zł)

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
8298

Dostępny
ks

Odmiana FAST stworzona przy użyciu genetyki ruderalis, ale jest prawdziwą rośliną fotoperiodyczną bez właściwości autofloweringowych. Więcej

Gorilla Sherbet F1 FAST Sweet Seeds

Feminizowane nasiona marihuany Gorilla Sherbet F1 FAST to w 70% indica i dają plony na poziomie 400 - 550 gr/m2 przy uprawie indoor .Rośliny uprawiane na zewnątrz mogą urosnąć dość duże i dać plon 350 - 600 gr. Czas kwitnienia w pomieszczeniach zamkniętych wynosi 7 tygodni, natomiast uprawy zewnętrzne na półkuli północnej są gotowe na początku września.

Feminizowane nasiona marihuanyGorilla Sherbet F1 FAST wytwarzają aromaty intensywnie słodkie i owocowe z nutami cytrusów, świeżej próchnicy, drewna i subtelną nutą chłodnego mentolu. Poziom THC jest wysoki i wynosi 18-23 %.

Genetyka Gorilla Sherbet F1 FAST

Gorilla Sherbet F1 FAST jest wynikiem skrzyżowania elitarnego klonu Sunset Sherbet (GSC x Pink Panties) z Gorilla Girl XL Auto od Sweet Seeds. Późniejsza selekcja była oparta na szybkim uzupełnianiu fotoperiodów, a nie na cechach autofloweringowych.

Szczegóły Gorilla Sherbet FAST

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Genetyka: Sunset Sherbet (GSC x Pink Panties) z Gorilla Girl XL Auto

Wydajność w pomieszczeniach: 400 - 550 gr/m2

Wydajność na zewnątrz: 350 - 600 gr/m2

Wysokość maksymalna: 180 cm

Wysokość zewnętrzna: 60-140 cm

Czas kwitnienia: 8 tygodni

Miesiąc zbiorów: początek września

THC: 18-23%

Terpeny zawarte w Gorilla Sherbet F1 FAST

PinenPinen - Jeden z najbardziej powszechnych terpenów o świeżym aromacie rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, jest to typowe dla drzew iglastych. Ma znaczne działanie przeciwzapalne i może zwalczać zarazki infekcji, dlatego nadaje się do aromaterapii, na przykład dla osób cierpiących na astmę.

LimonénLimonene - Bogaty terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

KaryofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu

MyrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów w historii. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach indyjskich jest on skoncentrowany zwłaszcza w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

Semena marihuany RoyalGorilla Ukazatel THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen