Gorilla Glue - nasiona feminizowane 5 szt Cannapio

19 points do systemu lojalnościowego
Cena
99 zł

Producent
Cannapio

Kod produktu
8576

Dostępny
ks

Gorilla Glue to silna hybrydowa odmiana marihuany, która do niedawna była dostępna tylko w USA. Stany Zjednoczone są obecnie liderem w hodowli konopi. Legalizacja otworzyła drzwi do tworzenia najsilniejszych odmian na ziemi. Więcej

Opis feminizowanych nasion Gorilla Glue pochodzi od oficjalnego producenta Cannapio. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Gorilla Glue - Cannapio feminizowane nasiona marihuany

Gorilla Glue jest bez wątpienia jedną z najlepszych odmian marihuany, które pojawiły się w . W Stanach Zjednoczonych odmiana ta szybko zdobyła sławę. Masywne, pokryte żywicą pąki Gorilla Glue wypełniają pomieszczenie ziemistym, kwaśnym aromatem odziedziczonym po odmianach macierzystych Chem's Sister, Sour Dubb i Chocolate Diesel.Gorilla Glue jest zrównoważoną hybrydą 50/50 Indica/Sativa.

Dzięki zajęciu pierwszego miejsca na Los Angeles Cannabis Cup w 2014 roku, a także na High Times Jamaican World Cup w 2015 roku, wyższość tej wielokrotnie nagradzanej odmiany nie jest już tajemnicą.

Odkrycie było jednak zupełnie przypadkowe. Dwaj hodowcy z USA, Joesy Whales i Lone Watie, odkryli odmianę Gorilla Glue po tym, jak rośliny Chem Sis Joesy'ego przypadkowo złapały i zapyliły jego Sour Dubb.Lone zachował niektóre z tych nasion, które później pozwolił wykiełkować, co doprowadziło do powstania tej słynnej odmiany, którą nazwali Gorilla Glue po ilości żywicy, jaką produkuje roślina. Dwaj hodowcy od razu wiedzieli, że stworzyli coś naprawdę wyjątkowego i byli zdumieni wynikami pierwszych pomiarów THC. Jakby oszałamiające 24-26% THC nie było wystarczająco wysokie, niektóre z jego fenotypów miały zawieraćoszałamiająca zawartość 30% THC, której nigdy wcześniej nie zmierzono w żadnym szczepie.

nie jest odmianą o najwyższych zbiorach, w rzeczywistości są one dość umiarkowane - w przypadku tej odmiany nacisk kładzie się na jakość buds, a nie na ilość. Gorilla Glue rozwija się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, gdzie wytwarza masywne pąki. Dzięki silnej produkcji żywicy, liście pokryte są obfitością trichomów, które lśnią w słońcu.

Bardzo wysoka zawartość THC

Niektóre fenotypy mają średnią zawartość THC na poziomie 24%-26%, ale niektóre fenotypy mają zdolność do przekroczenia tej ilości przy fachowej obsłudze.Dzięki tym poziomom THC, Gorilla Glue jest bardzo popularna wśród pacjentów z medyczną marihuaną w USA. Profil terpenowy tej odmiany ma ziemiste i słodkie nuty, które ładnie łączą się z innymi nutami cytryny i sosny.

Nasze nasiona marihuany premium z są mocniejsze, bardziej lepkie i bardziej wydajne niż te, które można znaleźć prawie wszędzie indziej.

Gorilla Glue Cannapio Feminizowane szczegóły szczepu

Genotyp: hybryda 50/50 Indica/Sativa

Genetyka: Chem's Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel

Czas kwitnienia: 8 - 10 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 500 - 550 g/m²

Plon na zewnątrz: 550 - 600 g/roślinę

Wysokość wewnątrz: 90 - 160 cm

Wysokość zewnętrzna: 130 - 170 cm

THC: 27 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi Gorilla Glue

Caryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Ma gładki, płynny smak z aromatycznymi nutami i nutą słodyczy. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Limonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen
Genetyka Gorilla Glue, Gorilla
Batch Gorilla Glue, 04/2023