Gelat.OG - feminizowane nasiona konopi 3 sztuki, Seedsman

19 points do systemu lojalnościowego
Cena
99 zł

Producent
Seedsman

Kod produktu
8801

Dostępny
ks

Jeśli szukasz rośliny o pysznym smaku, wysokich plonach i stosunkowo szybkim kwitnieniu, to być może znalazłeś swojego świętego Graala w Gelat.OG. Więcej

Gelat. OG - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

Gelat .OG jest kulminacją fuzji dwóch bardzo poszukiwanych szczepów Zachodniego Wybrzeża - Gelato i OG Kush.

Gelat.OG dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach , jak i na zewnątrz. W uprawie indoor osiąga wysokość 90-120 cm i produkuje 500-600 g/m2 w ciągu zaledwie 55-60 dni kwitnienia. Na zewnątrz nadaje się do dużych doniczek lub najlepiej bezpośrednio w ziemi, gdzie dorasta do 220 cm wysokości. Czas zbiorów przypada na ostatnie dni września, co daje jej szerokie możliwości uprawy na większych wysokościach.Na wyższych szerokościach geograficznych, gdzie nasilenie jesiennej pogody nie jest jeszcze widoczne, plony wynoszą 400-600 g/roślinę.

Aromat Gelat.OG łączy słodkie cytrusy z ziemistymi nutami. Produkcja THC jest bardzo wysoka i wynosi 25%, a zawartość CBD jest minimalna.

Szczegóły dotyczące Gelat . OG

Genotyp.

Genetyka: Gelato x OG Kush Selection

Czas kwitnienia: 55-65 dni

Plon : 500 - 600 g/m2 indoor, 400 - 600 g/roślinę outdoor

THC: 25%

Terpeny zawarte w Gelat . OG

Myrcene - jeden z najczęstszych terpenów konopi, jego aromat można opisać jako ziemisty z nutą piżma i goździków. W konopiach mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Ocimen - Aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny występujące w konopiach indyjskich, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Limonen - Limonen ma świeży cytrusowy aromat, występujący w skórkach owoców cytrusowych, zwłaszcza pomarańczy, cytryn i grejpfrutów. Ma właściwości przeciwzapalne i jest popularny w aromaterapii.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność střední náročnost
Genetyka OG Kush, Gelato