Exotic Pure CBG - feminizowane nasiona marihuany, 3 sztuki Exotic Seed

-11% Niska THC
Cena
83 zł z VAT-em

Cena standardowa
93 zł z VAT-em

Oszczędzaj
11% (10 zł)

Producent
Exotic Seed

Kod produktu
9142

Dostępny
ks

Najbardziej niezwykłą cechą tej odmiany jest niska zawartość THC, która praktycznie nie występuje, oraz obecność CBG, gdzie możemy zobaczyć wartości około 5%. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Exotic Seed. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Exotic Pure CBG - feminizowane nasiona marihuany od Exotic Seed

Najbardziej niezwykłą cechą tego szczepu jest niska zawartość THC, która praktycznie nie istnieje, oraz obecność CBG ,gdzie możemyspotkać poziomy około 5%. Te poziomy kannabinoidów sprawiają, że Exotic Pure CBG jestszczepem niepsychoaktywnym.

Przy średniej produkcji około 350 gramów na metr kwadratowy i strukturze odpowiedniej dla upraw Sea of Green, odmiana ta będzie gotowa do zbiorów w ciągu 9 tygodni w uprawach indoor i w październiku w uprawach outdoor.


Jej cytrusowe i pikantne aromaty nadają jej bardzo przyjemny smak, który wraz z zerową psychoaktywnością sprawia, że Exotic Pure CBG jest wysoce zalecanym wyborem dla tych, którzy którzy chcą ograniczyć konsumpcję tytoniu lub dla których efekty psychoaktywne marihuany są bardzo silne i szukają innych opcji.

Szczegóły odmiany Exotic Pure CBG

Genotyp: 50% indica / 50% sativa

Exotic Pure CBG

Czas kwitnienia : 10 tygodni

Plon : 350-400 g/m2

Zawartość CBG : 5%

Terpeny zawarte w Exotic Pure CBG

Kariofilen - Kariofilen ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Ma bardzo świeży smak z nutą słodyczy i odrobiną pikantnego smaku. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Limonen - charakteryzuje się w szczególności typowym aromatem owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo niski (do 1%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen
Substancja aktywna CBG