Epsilon F1 - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 5 sztuk, Royal Queen Seeds

94 points do systemu lojalnościowego
Cena
472 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8719

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Epsilon F1 szczyci się doskonałym wzrostem, delikatnym aromatem i wysoką zawartością kannabinoidów. Ponadto jest to najszybsza odmiana automatycznie kwitnąca w całej gamie F1 od RQS. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie zobowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Royal Queen Seeds Epsilon F1 Nasiona samonawożące od Royal Queen Seeds

Wyjątkowo szybkie zbiory! Epsilon F1 to najszybciej rosnąca odmiana w całej naszej ofercie nasion marihuany F1 od Royal Queen Seeds i łączy w sobie cechy genetyczne najbardziej znanych odmian konopi, takich jak Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze i Black Domina. Charakteryzuje się delikatnym aromatem, wysoką zawartością kannabinoidów, a także niezrównaną stabilnością i równomiernym wzrostem, typowym dla wszystkich nasion RQS F1.

Dzięki unikalnemu profilowi aromatycznemu odmian rodzicielskich, Epsilon F1 szczyci się bogatym aromatem, który łączy w sobie nuty świeżych ziół i cytrusów, wraz z nutami ziemistymi oraz nutą borówki i lawendy.

Epsilon F1 to odmiana o średniej mocy, która konsekwentnie wytwarza solidną zawartość THC, z profilem terpenowym zdominowanym przez mircen, farnascen, ocimen i limonen. Myrcene, linalool i farnescene zapewniają długotrwałe i relaksujące efekty, które odciążają całe ciało, co doskonale uzupełnia podnoszące na duchu i motywujące działanie limonenu.

Wyjątkowo szybka i kompaktowa odmiana

Epsilon F1 szczyci się dużym wigorem i wytrzymałością. Rośliny tej odmiany są małe i zw arte, a wszystkie osiągają podobną wysokość.Odmiana Epsilon F1 charakteryzuje się podobną wysokością i strukturą(krótka, z kilkoma gałęziami bocznymi), co gwarantuje jednolity rezultat. Ponadto Epsilon F1 jest automatycznie kwitnąca (tj. zakwitnie niezależnie od cyklu świetlnego), a jej pąki zaczną wytwarzać aromat dopiero tuż przed zbiorem. W połączeniu z 30-dniowym okresem kwitnienia (zaledwie 60 dni od kiełkowania do zbiorów), jest to idealna odmiana, jeśli ważna jest dyskrecja.

Szczegóły odmiany Epsilon F1

Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze i BlackDomina

Wersja.

Genotyp: hybryda

THC: Wysoka

Plon: Bardzo wysoki

Wysokość : 50 - 70 cm

Kwitnienie: 30-40 dni

Miesiąc zbior ów: około 65 dni po wykiełkowaniu

Dominujące terpeny: Myrcene, Farnesene, Limonene, Ocimene

Klimat: krótkie lato


Terpeny w Epsilon F1

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Farnesene - Słodki i owocowy terpen farnesene jest głównym terpenem w skórkach zielonych jabłek. Występuje również naturalnie w wielu innych roślinach, takich jak drzewo sandałowe, imbir, pomarańcze, rumianek i chmiel. Nadaje charakterystyczny zapach, który jest często wykorzystywany przez firmy produkujące perfumy i olejki eteryczne. Jest znany ze swojego uspokajającego działania, szczególnie w walce z bezsennością.

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednakrównież działanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność střední náročnost
Terpeny Farnesene, Karyofylen, Myrcen, Pinen
Genetyka Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina