Desfrán - nasiona feminizowane autoflower 7 szt Dutch Passion

63 points do systemu lojalnościowego
Cena
319 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8281

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowane nasiona marihuany Desfrán autoflower z Dutch Passion.

Dzięki genetyce pochodzącej od legendarnej jungle sativa Desfrán, jest to jedna z najlepszych sativowych roślin automatycznych, jakie Dutch Passion kiedykolwiek stworzył. Feminizowane nasionaAuto Desfrán mają nisz czycielską potencję, nie są przeznaczone dla początkujących lub dla każdego tuż przed snem! Buds mają bogatą białą żywiczną glazurę i tropikalny skunky aromat.

Jeśli nie przeszkadza ci 15-tygodniowy cykl wzrostu i chcesz doświadczyć najwyższej jakości sativy, to Auto Desfrán powinien znaleźć się w twoim grow roomie!

Genetyka feminizowanych nasion marihuany autoflower z Dutch Passion

Czysta genetyka sativy z fotoperiodu Desfrán została przekształcona w format autoflowering dzięki genetyce ruderalis/sativa Auto Daiquiri Lime. Ta hybrydyzacja all-sativa zapewnia zachowanie wszystkich najlepszych cech sativy .Silny wpływ sativy oznacza, że kwitnienie tej odmiany trwa niezwykle długo , do 15 tygodni od nasion do zbiorów. Jednakże, eksperci w uprawie odmianautomatycznie kwitnących przekonają się, że dodatkowe kilka tygodni jest warte czekania dla wyjątkowo silnej jakości.

Genotyp.

Genetyka: Desfrán x Auto Daiquiri Lime

Wysokość: 100 cm

Czas kwitnienia: 12-15 tygodni

Wydajność: wysoka

THC: 19% Wysoki

terpen limonenLimonene - Terpen o charakterystycznym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje powszechnie, jest kolejnym członkiem rodziny terpenów konopi. Limonen jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

terpen karyofylenCaryophyllene - Ten terpen obecny w roślinie marihuany pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego, typowego dla innych terpenów, ma również działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale również w zwalczaniu bólu.

Myrcene - Posiada właściwości przeciwzapalne. Może więc być pomocny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu czy innych chorób zapalnych stawów.

Pinene - Ma aromat przypominający sosnę. Jest odpowiedni dla osób chorych na astmę ze względu na swoje zdolności przeciwzapalne. Dla astmatyków działa na drogi oddechowe świeżym powietrzem.

ocimenOcimene - Ocimene przyczynia się do leczenia problemów skórnych. Ma dobre właściwości przeciwzapalne.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, ocimen, pinen