Desfrán - nasiona feminizowane 5 szt Dutch Passion

-20%
29 points do systemu lojalnościowego
Cena
147 zł

Cena standardowa
184 zł

Oszczędzaj
20% (37 zł)

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8275

Dostępny
ks

Desfrán to legendarna odmiana w Ameryce Południowej i wielokrotny zwycięzca wielu Cannabis Cups. Więcej

Feminizowane nasiona marihuany Desfrán od Dutch Passion

Jest to legendarna odmiana znana w Ameryce Południowej, która zdobyła wiele nagród na różnych festiwalach.

Pierwszym projektem Dutch Passion z Alberto było wprowadzenie Desfrán w Europie. Podczas wzrostu wegetatywnego nasiona konopi Desfrán potrzebują niewielkiego odżywienia . Desfrán jest w 100% Sativą, więc może rosnąć bardzo wysoko i rozwijać długie gałęzie, które mogą błyskawicznie zdominować przestrzeń powietrzną/pomieszczenie douprawy . Podczas wzrostu wegetatywnego łodyga może wydzielać intensywny owocowy aromat, a podczas kwitnienia wydłuża się i może potroić swoją wysokość .Desfrán jest bardzo żywiczną odmianą odpowiednią dla metod uprawy SOG i SCROG izwykle potrzebuje 9-10 tygodni , abyzakwitnąć .

Ta odmiana konopi jest uprawiana w pomieszczeniach zamkniętych.

Ma owocowy aromat podobny do gruszki i zielonego jabłka, a smak przypominający gruszkowy karmel z nutą winogron i melona.

Desfrán produkuje niezwykle gęste i zwarte kwiaty jak na . Po wysuszeniu kwiaty wyglądają jak oszklone szyszki . Wczesne zbiory mogą skutkować bardzo mózgowym i psychodelicznym dreszczem, ale jeśli zbierzesz Desfrán późno, smakuje słodszy i jest prawdziwym niszczycielem.

Genetyka feminizowanych nasion marihuany z Dutch Passion

Desfrán jest wynikiem skrzyżowania Destroyera z Destroyerem, pierwotnie był 3-drożną krzyżówką meksykańskiego Oaxaca, kolumbijskiego Punto Rojo i Meao Thai, a do Dutch Passion trafił dzięki Alberto z Argentyny. Alberto jest mistrzem uprawy, koneserem konopi i właścicielem Haze Magazine.

Genotyp.

Genetyka.

Wysokość : Wysoki

Czas kwitnienia: 9-10 tygodni

Wydajność: wysoka

THC: Wysoki

terpen limonenLimonene - Terpen o charakterystycznym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje powszechnie, jest kolejnym członkiem rodziny terpenów konopi. Limonen jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

terpen karyofylenCaryophyllene - Ten terpen obecny w roślinie marihuany pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego, typowego dla innych terpenów, ma również działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale również w zwalczaniu bólu.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen
Genetyka Oaxcan sativa