Dark Devil i 3 nasiona Sweet Seeds

19 points do systemu lojalnościowego
Cena
98 zł

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
6547

Dostępny
ks

Dark Devil Auto rośnie wraz z pojawieniem się hybryd Indica-Sativa o silnej głównej łodydze i licznych łodygach bocznych, na górze z dużym głównym pączkiem i kilkoma mniejszymi bokobrodami. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Dark Devil Auto by Sweet Seeds

Dark Devil Auto to w 100% odmiana kwitnąca.

Jest to wynik hybrydyzacji między jedną z najcenniejszych genetycznie kwitnących genów - Big Devil XL - a egzotyczną odmianą dzikich kwiatów o fioletowych kwiatach, opracowaną we współpracy z działem nasion Buddy Seedbank R + D.

Dark Devil pokazuje silny wigor hybrydowy od początku kiełkowania. Dark Devil Auto rośnie wraz z pojawieniem się hybryd Indica-Sativa o silnym głównym pniu i licznych pędach bocznych, na górze z dużym głównym pączkiem i kilkoma mniejszymi pałeczkami na bocznych gałęziach.

Około 80% roślin otrzymuje fioletowe lub czerwonawe odcienie podczas kwitnieniaw pąkach, a niektóre nawet zamieniają się w liście. Po zebraniu i wysuszeniu patyczków uzyskują bardzo ciemnofioletowy lub prawie czarny odcień.

Wysokość : 80-130 cm

Wydajność w pomieszczeniach : 400-600gr / m2

Wydajność na zewnątrz : 50-200gr / roślina

Zbiór : 8 i pół tygodnia po kiełkowaniu

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Opakowania 5 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność średni
Terpeny limonen
Genetyka Big Devil XL