Cytryna - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
21,40 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7324

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Olejek cytronelowy nadaje się do odstraszania komarów i owadów. Pomaga również w pielęgnacji skóry oraz w zmniejszaniu bólu i stanów zapalnych. Więcej

Olejek cytrynowy (Cymbopogon winterianus) 10 ml


Nasz ekologiczny olejek eteryczny z cytryny destylowany jest parą z wysokich, zielonych liści Cymbopogon winterianus, znanego również jako trawa Citronella, która rośnie dziko w Indonezji.

Olejek cytronelowy ma średnio mocny słodki, cytrusowy, cytrynowy i drzewny zapach, który jest średnio pachnącym zapachem. Szczególnie dobrze komponuje się z olejkami eterycznymi z rodzin cytrusów, kwiatów, drewna, trawy i ziół.

Istnieją dwa rodzaje olejków eterycznych Citronella, które znamy - olejki eteryczne Citronella pozyskiwane z trawy Citronella Java, która jest szczególnie popularna wśród naturalnych perfumiarzy ze względu na złożone profile aromatyczne. Ma świeży, mocny aromat przypominający cytrynę i jest wyższy w cytronellalu i cytronellolu niż w Cejlonie lub Nardusie.

Oznacza to, że działanie antyseptyczne i przeciwdrobnoustrojowe będzie silniejsze, a działanie dezodorującedzięki temu będą bardziej wydajne.


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Olejek cytronelowy jest powszechnie stosowany do odstraszania komarów i innych irytujących owadów ze względu na jego naturalne właściwości odstraszające owady. Jest przeciwutleniaczem , dzięki czemu jest doskonałym wyborem do pielęgnacji skóry i związków odmładzających skórę. Olejek cytronelowy jest również przydatny w zmniejszaniu niepożądanego bólu i stanów zapalnych.

Olejek cytrynowy to niedrogi olej .

Olejek cytronelowy emocjonalnie i energetycznie łagodzi uczucie nadmiernego ruchu i energii, jednocześnie eliminując smutek i bezwładność. Ten olejek eteryczny jest często używany do chłodzenia i rozpraszania negatywnych emocji .

Ten olejek eteryczny działa również jako doskonały środek wspomagający sen podczas głębokiego i zdrowego snu.

Parameters

Terpeny myrcen, ocimen, limonen, linalool
Tom 10 ml