Crystal Meth Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 5 szt Fast Buds

32 do systemu lojalnościowego
Cena
162 zł z VAT-em

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8852

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Crystal METH Auto to wyjątkowa odmiana od Fast Buds. Jest łatwa w uprawie, łatwo dostosowuje się do każdego klimatu i daje wysokie plony. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Crystal Meth Auto pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Ze względu na obowiązujące w Czechach przepisy, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Crystal Meth Auto od Fast Buds

Crystal Meth Auto, jedna z pierwszych odmian stworzonych przez Fast Buds, jest całkowicie wyjątkowa. Powstała poprzez skrzyżowanie dobrze znanych genetyk, w tym Mexican, Early Skunk, TrainWreck, Hawaii i Ruderalis. Stworzenie tej niesamowitej odmiany z dominacją sativy zajęło kilka miesięcy.

Genetyka ta gwarantuje odporną, łatwą w uprawie i szybko kwitnącą roślinę o wyjątkowo wysokich plonach. Okres kwitnienia trwa około 56-63 dni i jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych hodowców, którzy pragną wysokiej jakości i szybkich plonów.

Dorasta do 90 cm wysokości, ale może osiągnąć nawet 120 cm. Chociaż jest to sativa, ma podobną strukturę do indica, ponieważ rośnie dość gęsto i energicznie. W uprawie indoor daje plony na poziomie 400-600 g/m², podczas gdy w uprawie outdoor może dać 50-300 gramów z rośliny.

Crystal Meth Auto zawiera do 20% THC.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi Crystal Meth Auto

Genetyka Crystal MethAuto

Genotyp: Sativa 60% / Indica 40%

Wysokość rośliny: 70 - 120 cm

Plon: indoor 450 - 600 gr/m2, outdoor do 50 - 200 g/roślinę

Czas kwitnienia:9 - 10 tygodni

THC: do 20%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Crystal Meth Auto:

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.


Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, pinen