Critical Mango - nasiona feminizowane 5 sztuk, Silent Seeds

38 points do systemu lojalnościowego
Cena
193 zł

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8754

Dostępny
ks

Critical Mango od Silent Seeds ma bardzo wysoką wydajność, co czyni go najlepszym wyborem do rekordowych zbiorów o wyjątkowej jakości. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Critical Mango - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

CriticalMango to odmiana konopi, która odzwierciedla całe szlachetne dziedzictwo genetyczne przekazane przez linię rodzicielską dumnie reprezentowaną przez Sweet Mango i Critical + 2.0. Obfita produkcja dużych, zwartych kwiatów, zwieńczonych grubą warstwą żywicznych trichomów.

Nasiona marihuany Critical Mango pozwalają osiągnąć wspaniałe rezultaty, jeśli ograniczy się czas uprawy do maksymalnie 3 tygodni w pomieszczeniu. Zaleca się również umiarkowane nawożenie, ponieważ jest to hybryda linii genetycznej "Skunk". Zdecydowanie zalecamy umieszczenie palików na roślinach, gdy tylko zaczną kwitnąć, aby utrzymać duży ciężar kwitnących wierzchołków i zapobiec rozgałęzianiu się.

Critical Mango to kolekcja nasion konopi, która wyróżnia się wysokim potencjałem produkcyjnym. Produkcja osiąga do 700 g/m2 indoor i do 1350 g/roślinę outdoor. Jest to jeden z powodów, dla których Critical Mango zyskała międzynarodową reputację, którą wszyscy znamy.

Szczegóły odmiany Critical Mango

Genotyp: 75% indica, 25% sativa

Genetyka:Sweet Mango X Critical 2.0

Czas kwitnienia: 45 - 50 dni

Plonindoor: 650 - 700 g/m²

Plon outdoor: 850 - 1350 g/roślinę

THC: 18 - 22 %

Terpeny zawarte w roślinie konopi Critical Mango

Mircen - najczęściej występujący terpen w roślinie. Ma bardzo ziemisty i pikantny aromat z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.


Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Genetyka Critical +