Caramellow Kush Automatic - nasiona konopi automatycznie kwitnące 10 sztuk, Sensi Seeds

69 do systemu lojalnościowego
Cena
349 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8410

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Caramellow Kush Automatic to dominująca odmiana indica o średnim czasie kwitnienia. Nasiona marihuany Autflowering powstały z połączenia znanych odmian auto Gorilla i Zkittles. Więcej

Caramellow Kush Automatic - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Sensi Seeds

Nasiona marihuany Caramellow Kush Automatic to połączenie popularnej odmiany Gorilla i automatycznie kwitnącej odmiany Zkittles Auto.

Caramellow Kush Automatic to odmiana konopi z dominacją indica o średnim czasie kwitnienia. Trwa on zazwyczaj od 55 do 70 dni.

Rośliny konopi mogą być w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Rośliny indoor zwykle dorastają do maksymalnej wysokości 100 cm. Na zewnątrz mogą być nieco wyższe, około 120 cm.

Ta niewymagająca, automatycznie kwitnąca odmiana marihuany daje wysokie plony do 550 gramów na m2 indoor. Produkcja w przypadku roślin uprawianych na zewnątrz wynosi średnio 450 gramów na roślinę.

Szczegóły dotyczące odmiany konopi Caramellow Kush Automatic

Genotyp: 75% indica, 25% sativa

Genetyka: Gorilla x Zkittles Auto

Czas kwitnienia: 55 - 70 dni

Wysokość roślin w pomieszczeniach zamkniętych: 80 - 120 cm

Wydajność wewnątrz pomieszczeń: do 550 g/m2

Wysokość roślin na zewnątrz: 90 - 120 cm

Plon na zewnątrz: ok. 450 g/roślinę

Podstawowe terpeny zawarte w roślinach konopi Caramellow Kush Automatic

terpen myrcenMyrcene - Jest to jedenz najbardziej powszechnych terpenów występujących w roślinach konopi. Jego mocny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go również znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W roślinie marihuany jest on skoncentrowany głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

terpen pinenPinen - Jeden z najbardziej powszechnych terpenów o świeżym aromacie rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, jest typowy dla drzew iglastych.Ma znaczne działanie przeciwzapalne i może zwalczać zarazki infekcji, dlatego nadaje się w aromaterapii dla osób cierpiących np. na astmę.

karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen