Caramba - nasiona feminizowane 10 sztuk, Paradise Seeds

Szybkie kwitnienie
71 do systemu lojalnościowego
Cena
355 zł z VAT-em

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
8935

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Caramba to hybryda Wappa x Gelato 33 z szybkim finiszem. Uzupełnia ją świetny smak i radosny efekt. Więcej

Opis nasion feminizowanych Caramba pochodzi od oficjalnego producenta Paradise Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Caramba od Paradise Seeds

Caramba to szybko kwitnąca egzotyczna indica, która wnosi fioletowy odcień do rodziny Wappa Paradise. Ma wielką osobowość w postaci ulepszonego smaku, dużych plonów i wysokiej zawartości THC (24% THC).

Jest to krzyżówka Wappa x Gelato 33, co oznacza, że posiada wszystkie nagradzane cechy najpopularniejszej hybrydy Wappa.Paradise z dodatkową żywicą, wzmocnionym smakiem i dodatkową mocą zapewnianą przez wyjątkowo lepki, słodki fenotyp Gelato.

Jej podnosząca na duchu energia może być popularna wśród tych, którzy szukają odrobiny wytchnienia od ciemnego mroku, a ta odmiana ma również właściwości pobudzające apetyt.

Aromat jest intensywny, a profil terpenowy limonenu niesie ze sobą pomarańczowo-cytrusową ostrość

Szczegóły dotyczące Caramba Paradise Seeds

Genotyp: 60% Indica, 40% Sativa

Genetyka: Wappa x Gelato 33

Czas kwitnienia: 7-8 tygodni

Plon indoor: 600 g/m²

Plon outdoor: 900 g/roślinę

THC : 20%

Terpeny zawarte w Caramba

Limonen, terpen o charakterystycznym aromacie owoców cytrusowych, w których jest powszechnie spotykany, jest kolejnym członkiem rodziny terpenówkonopi. Limonen jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Ocimen - aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi .Podobnie jak inne terpeny z konopi indyjskich, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak równieżdziałanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany wleczeniu infekcji.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen
Genetyka Wappa
Kategoria Konopie indyjskie