C-Vibez - nasiona feminizowane 3 szt. Dutch Passion

30 do systemu lojalnościowego
Cena
152 zł z VAT-em

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8008

Dostępny
ks

Feminizowana odmiana konopi C-Vibez jest szybko kwitnącą hybrydą z dominacją sativy. Nasiona marihuany są wynikiem krzyżówki Mad Scientist i Voodoo. Więcej

C-Vibez - feminizowane nasiona marihuany od Dutch Passion

Nasiona marihuany C-Vibez powstały z połączenia genetyki Mad Scientist i Voodoo. Genetyka Voodoo wywodzi się z Tajlandii. Jest to bardzo silny oryginalny szczep.

Feminizowana odmiana marihuany C-Vibez jest szybko kwitnącą . Jego genotyp zdominowany jest przez . Rośliny dorastają do wysokości około 1-1,5 metra. Czas kwitnienia to 10-12 tygodni.

Ta feminizowana odmiana szczyci się dużymi zbiorami.

Ze względu na genetykę, niektóre rośliny mogą być wybarwione w odcieniach fioletu i różu.

Podstawowe informacje o odmianie konopi C-Vibez

Genotyp: mieszaniec

Wydajność: wysoka

Wysokość: 1-1,5 metra

Czas kwitnienia: 10-12 tygodni

Zawartość THC: ponad 20 %.

Terpeny zawarte w roślinach konopi indyjskich odmiany C-Vibez

myrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Charakteryzuje się ziemistym aromatem. Można też wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

pinenPinen - Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu drewna. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

limonenLimonene - Ten terpen charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia przy problemach z układem oddechowym. Ma działanie przeciwzapalne.

C-Vibez-semena-cannabis-Dutch-Passion-obsah-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen