Bubblegum XL feminizowane 3szt Royal Queen Seeds

Cena
80 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8543

Dostępny
ks

Bubblegum XL pochodzi z połączenia Power Plant i Santa Maria. Więcej

Opis nasion feminizowanych Royal AK pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona konopi Bubblegum XL

Odmiana Bubblegum XL wywodzi się ze słynnej oryginalnej odmiany, która nosi tę samą nazwę. Bubblegum XL po raz pierwszy pojawiła się w stanie Indiana, a kolejne fenotypy, które zostały udoskonalone, pojawiły się od tego czasu w Nowej Anglii i w Holandii, stolicy konopi w Europie. Fenotyp Dutch został opracowany przez TH Seeds i jest fenotypem, który sprawił, że Bubblegum stało się tak popularne. Jej słodki i aromatyczny smak zyskał ogromną renomę i wygrał High Times Cannabis Cup.

Bubblegum ma doskonale zbalansowaną genetykę - 50% sativa i 50% indica. Bubblegum XL zawiera średnio wysoką zawartość THC, wynoszącą aż 19%.

BubbleGum XL ma raczej słodszy aromat niż wiele innych odmian amsterdamskich i słodki smak. Okres kwitnienia trwa około 8 do 9 tygodni, a pod koniec okresu kwitnienia hodowca będzie miał gęste buds, bogato pokryte żywicą.

Szczegóły Bubblegum XL

THC: 19%

CBD: średnie

Wydajność w pomieszczeniach: 450 - 500 gr/m2

Plon na zewnątrz: 400 - 450 gr/roślinę

Wysokość wewnątrz: 80 - 140 cm

Wysokość zewnętrzna: 160 - 200 cm

Kwitnienie: 8 - 9 tygodni

Miesiąc zbiorów: październik

Genetyka: Power Plant x Santa Maria

Typ: Sativa 60% Indica 40%

Efekt: Relaksujący z pełnym smakiem

Smak: ziemisty, słodki

Klimat: Łagodny

Terpeny z konopi w Bubblegum XL

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Caryophyllene -Caryophyllene ma typowy korzenny zapach z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.


Parametry

Wersja sfeminizowany
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor