Bubble Kush - nasiona automatycznie kwitnące 10 szt Royal Queen Seeds

Działanie -31%
44 points do systemu lojalnościowego
Cena
221 zł

Cena standardowa
318 zł

Oszczędzaj
31% (97 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
7778

Dostępny
ks

Automatycznie kwitnące nasiona odmiany konopi Bubble Kush z dominującym genotypem indica. Bubble Kush to odporna, wytrzymała i prosta odmiana, która oferuje stałe plony w krótkim czasie. Więcej

Nasiona konopi Bubble Kush femina od Royal Queen Seeds

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Bubble Kush od wyjątkowego banku nasion Royal Queen Seed. Odmiana Bubble Kush została wyhodowana w ramach projektu hodowlanego Royal Queen Seeds. Po kilku pokoleniach krzyżowania fenotyp ten uzyskał smak i efekty i . Jest to dominująca Indica produkująca stałe plony w krótkim czasie.

Odmiana automatycznie kwitnąca Bubble Kush nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Czas kwitnienia wynosi około 6-8 tygodni.

Rośliny uprawiane w pomieszczeniach dorastają do jednego metra wysokości i dają plony na poziomie 350-400 g/m². Na zewnątrz mogą dorastać do około 140 cm wysokości i można oczekiwać plonów do 170 gramów na roślinę.

Genetyka OG Kush

Chociaż OG Kush jest podstawą genetyczną wielu gatunków konopi, jej pochodzenie pozostaje tajemnicą. Prawdopodobnie jest to krzyżówka Chemdawg i Hindu Kush.

Średnio zawiera stosunkowo dużą ilość THC (około 22%), ale niektóre rośliny mogą osiągnąć nawet 27%. Stosunek składników sativa i indica jest zwykle zrównoważony .

Genetyka Bubble Gum

Jest to hybrydowa odmiana konopi, zdominowana przez genotyp . Została wyhodowana w latach 90. i zdobyła pierwsze miejsce na Cannabis Cup 1994.

Jest to łatwa odmiana, a ilość THC w tej genetyce wynosi około 15%.

Podstawowe informacje o automatycznie kwitnącej odmianie Bubble Kush

Genotyp: Sativa 10%, Indica 60%, Ruderalis 30%

Genetyka: Bubble Gum x O.G. Kush x Critical Automatic

Wysokośćw uprawie indoor: 70-100 cm

Wysokość outdoor: 100-140 cm

Plon indoor: 350-400 g/m²

Plon outdoor: 120-170 g/m²

Kwitnienie: 6-8 tygodni

Zbiór: 10-11 tygodni po wschodach

THC : 16%

Terpeny zawarte w konopiach Bubble Kush

Pinen - Aromat terpenów Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie pożądane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie taki efekt może mieć ten terpen. Jednocześnie może zwalczać wszelkie zarazki zakaźne.

Limonen - powszechnie występujący terpen w roślinach konopi. Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Limonen ma działanie przeciwzapalne i jest stosowany jako środek wspomagający leczenie chorób układu oddechowego.

Terpinolen - może pomóc w nadmiernym stresie psychicznym i niepokoju, poprawia jakość snu i zapobiega bezsenności. Jest również bardzo skutecznym repelentem.

Kariofilen - Kariofilen ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Ma właściwości przeciwzapalne, które pomagają w leczeniu stanów zapalnych dróg oddechowych i bólu. Jest to jedyny znany terpen, który bezpośrednio wpływa na układ endokannabinoidowy. Kolejny z bardzo powszechnych terpenów występujących w marihuanie.

Humulen - Humulen charakteryzuje się ziemistym, ostrym aromatem z nutami przypraw. Ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Jest stosowany w inhalacji oparów leczniczych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub zapalenia oskrzeli.


Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny humulen, karyofylen, limonen, pinen, terpinolen
Genetyka Bubble Gum, OG Kush, Critical
Kwota 10 sztuk