Blueberry - nasiona feminizowane 5 szt Seedsman

30 points do systemu lojalnościowego
Cena
152 zł

Producent
Seedsman

Kod produktu
7934

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowane nasiona Blueberry z banku nasion Seedsman to w większości genotyp indica. Historia tej odmiany sięga końca lat 70. Jest to szczep o wysokiej wydajności. Więcej

Blueberry - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

Ta feminizowana odmiana konopi została stworzona przez kanadyjskiego hodowcę o pseudonimie DJ Short. Jej początki sięgają lat 70. Feminizowane nasiona marihuany są wynikiem skrzyżowania szczepu afgańskiego z z odmianą tajską i purpurową. Jest to tzw. krzyż trójstronny.

nadaje się do uprawy w pomieszczeniach, na zewnątrz i w szklarniach. Jeśli roślina będzie uprawiana w odpowiednich warunkach, urośnie dość duża i da bardzo dobre plony. Jego nazwa pochodzi od koloru roślin - mogą być w odcieniach czerwieni, fioletu i błękitu.

Podstawowe informacje - odmiana borówki amerykańskiej

Genotyp: dominująca indica

Genetyka: Borówka

Wydajność: 400-600 g/m²

Wysokość: ponad 2 metry

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

Miesiąc zbiorów: październik

THC: 19,5%

Terpeny zawarte w odmianie konopi Blueberry

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste infekcje górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

myrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można w nim również wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

linaloolLinalool - Ma działanie uspokajające. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga również w lepszym śnie i wzmacnia układ odpornościowy.

limonenLimonene - Ten terpen charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako środek wspomagający leczenie trudności z oddychaniem. Ma działanie przeciwzapalne.

Blueberry-semena marihuany-ukazatel THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen
Genetyka Blueberry