Blue Velvet® - feminizowane nasiona 3ks Dutch Passion

Availability
Product is no longer available

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
6378

Blue Velvet to 50% Indica / 50% Sativa, choć dominującą podstawą genetyczną jest Indica, która jest bardziej wyraźna. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Blue Velvet autorstwa Dutch Passion

Po wielu latach Blue Velvet , siostra słynnej Blueberry, powraca do banku genetycznego Dutch Passion. Blue Velvet to 50% Indica / 50% Sativa, choć dominującą podstawą genetyczną jest Indica, która jest bardziej wyraźna.

Oryginalna podstawa genetyczna tej odmiany nosi odmianę Purple Thai (hybryda Oaxaca Gold i jedna specjalna odmiana Chocolate Thai) i mocna Afghani Indica.

W latach 90. Dutch Passion współpracował z hodowcą, który wyhodował oryginalną odmianę Blueberry, aw tym czasie Dutch Passion po raz pierwszy wprowadził rodzinę Blueberry w Europie. Blue Velvet opiera się na oryginalnym banku nasion, który powstał na podstawie powyższegolat 90-tych.

Daje dobre plony w pomieszczeniach, ale często nie osiąga dużej wysokości - około 50-60 cm, więc jest dobrze uprawiany w morzu zieleni (SOG).

Blue Velvet tworzy jeden solidny kwiat główny, obficie pokryty żywicą.

Kiedy rośnie w pomieszczeniu, potrzebuje 8 tygodni na kwitnienie. Jeśli rośnie na zewnątrz, można go zebrać na przełomie września i października.

Roślina może czasami wykazywać niebieski kolor, zwłaszcza gdy jest wystawiona na działanie chłodniejszych temperatur lub na zewnątrz, gdzie może osiągnąć 2-3 mw dobrych warunkach.

Sadzonki są łatwo uzyskiwane z tej odmiany i mogą również docenić stosunkowo wysokie spożycie składników odżywczych.

Zyskał znaczną popularność dzięki podnoszącemu na duchu efektowi typowego działania przeciwdepresyjnego.

Wpisz : pięćdziesiąt / pięćdziesiąt

Genetyka : Purple Thai X Afghani Indica

Wysokość : 50 - 60 cm

Wysokość wyjściowa : 2 - 3m

Wydajność : środekto

Czas kwitnienia : 8 tygodni

Zbiory na zewnątrz : koniec września, początek października

THC : 18% do 19%

Parameters

Opakowania 3 nasiona
Terpeny karyofylen, myrcen