Big Bud Auto - 5 nasion feminizowanych Sensi Seeds

74 do systemu lojalnościowego
Cena
371 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8388

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Silna indica znana z ogromnych plonów z autofloweringiem. Więcej

Nasiona konopi Big Bud Auto od Sensi Seeds

Te feminizowane nasiona Big Bud Automatic zawierają 80% indica.

Jest to odmiana automatycznie kwitnąca, dzięki czemu jest idealna dla osób uprawiających ją po raz pierwszy. Jako auto, jest w stanie rozwijać się w większości klimatów, a także oferuje szybszy czas kwitnienia. Hodowcy mogą oczekiwać 45-55 dni kwitnienia z cyklem wzrostu około 13-17 tygodni. Jest to korzystne dla każdego, kto chce uzyskać szybkie rezultaty lub wielokrotne zbiory w ciągu roku.

Większość odmian automatycznie kwitnących daje mniejsze zbiory niż ich regularne lub feminizowane odpowiedniki, jednak ta odm iana oferuje imponująco duże zbiory jak na odmianę automatycznie kwitnącą .Roślinyindoor często produkują do 400 - 450 g/m², podczas gdy rośliny outdoor generują około 100 - 175 gramów/roślinę.

Ponieważ jest to odmiana automatycznie kwitnąca, jest wystarczająco wytrzymała, aby uprawiać ją w chłodniejszych klimatach. Może być oczywiście uprawiana zarówno w pomieszczeniach ,jak i na zewnątrz .

Genetyka Big Bug Auto

Pierwotnie stworzony w USA w latach 80-tych ,Big Bud został przewieziony do Holandii, a następnie poddany dalszej hybrydyzacji i stabilizacji. Sensi Seeds przywróciło ją do korzeni, a następnie dodało do jej genetycznego zaplecza Skunk #1 i Northern Lights .Rezultat: wysoko wydajna automatyczna odmiana, która daje typowy haj indica.

Szczegóły dotyczące Big Bud Auto

Genetyka.

Czas kwitnienia: 13-17 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 400 - 450 g/m²

Plon na zewnątrz: 100 - 175 gramów/roślinę

Wysokość roślin: 90-130 cm

Terpeny zawarte w Big Bud Auto Hemp Seeds

Myrcene - Posiada właściwości przeciwzapalne. Może więc być pomocny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu czy innych chorób zapalnych stawów.

Caryophyllene - Ma pikantny posmak. Jest również przydatny przy trudnościach z oddychaniem i bólach różnego pochodzenia.

Linalool - Jego zapach to lawenda. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i ogólnie przywraca spokój całemu układowi nerwowemu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp indica
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny linalool
Genetyka Skunk