Banana Punch - nasiona feminizowane 10 szt, Barney's Farm

45 do systemu lojalnościowego
Cena
226 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8181

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowana odmiana marihuany Banana Punch jest mistrzowską innowacją z laboratorium Bareny's Farm. Nasiona marihuany łączą w sobie dwie bardzo popularne genetyki Banana OG i Purple Punch! Więcej

Banana Punch - feminizowane nasiona marihuany z Barney's Farm

Banana Punch to kolejna nowość w prestiżowej kolekcji wyjątkowych odmian konopi z holenderskiego banku nasion Barney's Farm.

Feminizowane nasiona konopi powstały poprzez skrzyżowanie dwóch najbardziej pożądanych genetyk - Banana OG i Purple Punch.

W rezultacie powstała hybrydowa odmiana marihuany z lekką dominacją indica, wysokim potencjałem plonów i krótkim czasem kwitnienia wynoszącym zaledwie 60-65 dni.

Rośliny tej odmiany konopi są silne i wytrzymałe. Można je umieścić zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Rośliny Indoor wyrastająna wysokość około 1 metra i dają plon od 600 do 650 g/m².

Na zewnątrz rośliny mogą osiągać wysokość do 2 metrów i dawać plony do 1,5 kg z rośliny!

Podstawowe informacje o odmianie marihuany Banana Punch

Genotyp: 55% indica, 45% sativa

Genetyka: Banan OG x Purple Punch

Wysokość rośliny indoor: 110 cm

Wysokość roślin na zewnątrz: 200 cm

Czas kwitnienia: 60 - 65 dni

Wydajność wewnątrz: 600 - 650 g/m²

Plon zewnętrzny: 1,5 kg/roślinę

THC: do 26 %.

Terpeny zawarte w roślinie marihuany Banana Punch

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, stosowany jest wspomagająco przy problemach z astmą.

pinenPinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów, ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

karyofylenCaryophyllene - Ma wyraźny pieprzowy aromat z nutami drzewnymi, bardzo świeże połączenie. Caryophyllene ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, co może potencjalnie pomóc w łagodzeniu bólu.

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Banana_Punch_feminized_Barneys_Farm_obsah_THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen