Balsam cytrynowy - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
22 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7305

Dostępny
ks

Olejek melissa jest znany jako olejek z melisy. Jest uważany za najskuteczniejszy leczniczy olejek eteryczny. Więcej

Olejek Melissa 10 ml


Nasz organicznie stworzony olejek eteryczny Melissa , znany również jako olejek z melisy.

Olejek Melissa jest uważany za jeden z najskuteczniejszych leczniczych olejków eterycznych we wszystkich aromaterapiach. Ma aromat klarowny, cytrynowy i ziołowy, który większość osób uważa za bardzo przyjemny i podnoszący na duchu. Zioło nazwano „Melissa” ze względu na słodki, świeży cytrusowy aromat, który przyciąga pszczoły (Melissa to greckie słowo określające „pszczoły miodne”).

Melissa ma ząbkowane liście i drobne białe i różowe kwiaty. Zarówno kwiaty, jak i liście poddaje się destylacji z parą wodną w celu wydobycia i wychwycenia olejku eterycznego. Wyjątkowo niska wydajność (około 0,05%) sprawia, że ​​Melissa (melisa) jest bardzo drogim olejem i takim, który jest zwykle zafałszowany przez niedrogie oleje, takie jak trawa cytrynowa, citronellai Litsea Cubeba.

Jest znany jako prawdziwy aromatyczny eliksir , a dzięki łagodnej sile Melissy stanowi istotną część produkcji olejków eterycznych.


ZASTOSOWANIE OLEJÓW


Intensywnie odświeżający i bosko aromatyczny olejek Melissa (melisa) jest delikatny, ale ma silne połączenie właściwości kojących, odżywczych i witalnych. Ponadto jest silnym składnikiem pomocniczym w zmniejszaniu ilości niepożądanych mikrobów.

Olejek eteryczny z balsamu cytrynowego jest również przydatnym środkiem w leczeniu niewielkiego bólu i stanów zapalnych . Często sięgamy po ten olejek eteryczny, gdy staramy się zmniejszyć częstość niechcianej aktywności bakteryjnej, grzybowej lub wirusowej.

Olejek eteryczny Melissa jest jednym z najsilniejszych ze wszystkich naturalnych olejków eterycznych i olejków eterycznychp; poprawić głębokie zdrowie w trudnych miesiącach zimowych. W zastosowaniach do pielęgnacji skóry jest odpowiednim olejem do wspierania zdrowej, promiennej skóry i łagodzenia podrażnionej skóry.

Ten potężny olej jest znany od wieków jako eliksir serca, ponieważ ma właściwości podnoszące i poprawiające nastrój, gdy przechodzisz przez lęk sytuacyjny lub depresję.

Olejek eteryczny z melisy (melisa) promuje harmonię emocjonalną , zmniejsza gniew, sprzyja spokojnemu śnie i zapewnia komfort w okresach dużego stresu lub głębokiej utraty żałoby.

Parametry

Terpeny citral, geraniol, karyofylen, limonen, linalool
Tom 10 ml