Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Mack & Crack Auto, HumboldtXSeedstockers, 25 szt.

Działanie -35%
117 points do systemu lojalnościowego
Cena
586 zł

Cena standardowa
902 zł

Oszczędzaj
35% (316 zł)

Producent
HumboldtXSeedstockers

Kod produktu
8636

Dostępny
ks

Mack & Crack Auto to jedna z najsilniejszych odmian, jakie bank nasion HumboldtXSeedstockers ma do zaoferowania. Wartość THC wynosi ponad 30%. Więcej

Opis Mack & Crack Auto Seedflowering pochodzi od oficjalnego producenta HumboldtXSeedstockers. Ze względu na obowiązujące w Czechach przepisy, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Mack & Crack Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od HumboldtXSeedstockers

Połączenie Humboldt i Seedstockers przedstawia feminizowaną, automatycznie kwitnącą odmianę konopi o nazwie Mack and Crack Auto.

Te automatycznie kwitnące nasiona marihuany powstały z połączenia dwóch silnych odmian konopi - The Mac (Miracle Alien Cookies) i Green Crack Auto. Odmiana ta osiąga do 30% THC w idealnych warunkach i wytwarza ponadprzeciętną produkcję kwiatów i żywicy.

Genotyp Mack & Crack jest zdominowany przez sativę . Cykl życia rośliny wynosi 11 tygodni. W uprawie outdoor jest gotowa do zbiorów pod koniec października. Rośliny mają doskonałe plony.

Informacje na temat odmiany konopi Mack & Crack Auto

Genotyp: dominująca sativa

Genetyka: Mack i Crack X Green Crack Auto

Cykl życia: 11 tygodni

Plon: wysoki

THC: do 30%

Terpeny występujące w roślinach konopi Mack & Crack Auto

Limonen - terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których jest powszechnie spotykany, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym.

Mircen - jego zapach można opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździków. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Linalool - Linalool ma działanie uspokajające. Pomaga złagodzić napięcie mięśni, a także zwalcza stres. Inne potencjalne efekty tego wspaniałego terpenu mogą obejmować - działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, zdolność do działania jako środek przeciwdepresyjny w niektórych przypadkach oraz ochronę komórek układu nerwowego.

Kariofilen - pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, szklarnia
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen