Auto Gorilla Glue - nasiona automatycznie kwitnące 10 szt Cannapio

Szybkie kwitnienie
32 do systemu lojalnościowego
Cena
163 zł z VAT-em

Producent
Cannapio

Kod produktu
8581

Dostępny
ks

Auto Gorilla Glue, to szybka i lepka odmiana jakiej jeszcze nie widziałeś.
Gorilla Glue dostaje swoją nazwę od swojej czystej kleistości, która przyklei wszystko, co wejdzie w kontakt z jego niezwykle lepkimi pałeczkami. Więcej

Opis nasion feminizowanych Auto Gorilla Glue pochodzi od oficjalnego producenta Cannapio. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Auto Gorilla Glue - Cannapio nasiona marihuany automatycznie kwitnące

Auto Gorilla Glue łączy amerykańskie genetyki z Chem's Sister, Sour Dubb i Chocolate Diesel w samokwitnącą klasykę.

Nazwa mówi sama za siebie ("Glue" tłumaczy się jako"klej"). Tak dużo żywicy, że dosłownie skleja palce. "Klej" pochodzi od tak dużej ilości żywicy, że przykleja się do wszystkiego, czego dotknie. Genetyka tworzy krzaczastą, wysokoplenną roślinę, która potrzebuje około 10 tygodni, aby nagrodzić się dużymi, gęstymi kwiatami.lepkie pałeczki naładowane są sączącymi się trichomami, które emanują zapachem kwaśnych cytrusów, sosny i oleju napędowego.

Rośliny są bezpretensjonalne, a jej zrobi wrażenie nawet na najbardziej wytrawnym koneserze marihuany.

Rośliny dojrzewają w zaledwie 70 dni. Super gęste pąki z grubymi, ociekającymi żywicą kielichami.

Jeśli podobała Ci się oryginalna genetyka Gorilla Glue, to pokochasz szybkość, łatwość i skuteczność wersji automatycznej. Najbardziej soczyste genetyki z zachodniego wybrzeża USA zostały z powodzeniem zhybrydyzowane i podrasowane, aby stworzyć właściwą odmianę automatycznie kwitnącą. Rośliny Auto Gorilla Glue zawierają do 20% THC i minimalną zawartość CBD.

Auto Gorilla Glue: Chem's Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel x Ruderalis

W pomieszczeniach zamkniętych Auto Gorilla Glue dorasta do wysokości 60-120 cm. Dodatkowo Auto Gorilla Glue to odmiana o bardzo niskiej konserwacji, która idealnie nadaje się do metody SOG. Już po 10 - 12 tygodniach pałeczki są dojrzałe na roślinie.

Na zewnątrz, w cieplejszym klimacie, Auto Gorilla Glue może osiągnąć wysokość 140 cm, z możliwą wydajnością 120-170 g/roślinę. Odmiany autofloweringowe pozwalają na wielokrotne zbiory w ciągu roku. Duże donice, dobre nasłonecznienie i dobrej jakości gleba to wszystko, czego potrzebuje roślina, aby dobrze się rozwijać na zewnątrz.

Szczegóły odmiany Auto Gorilla Glue Cannapio Feminized Autoflowering

Genotyp: 65% Sativa / 35% Indica

Genetyka: Chem's Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel x Ruderalis

Długość cyklu życiowego: 10 - 12 tygodni

Czas kwitnienia: 6 - 8 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 325 - 400 g/m²

Plon na zewnątrz: 120 - 170 g/roślinę

Wysokość wewnątrz: 60 - 120 cm

Wysokość zewnętrzna: 60 - 140 cm

THC: 20%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Auto Gorilla Glue

Caryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Ma łagodny, gładki smak z nutą słodyczy. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Limonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Genetyka Gorilla Glue, Gorilla
Batch Auto Gorilla Glue, 05/2023