Auto Banana OG Kush - nasiona automatycznie kwitnące 10 szt Cannapio

Szybkie kwitnienie
33 do systemu lojalnościowego
Cena
166 zł

Producent
Cannapio

Kod produktu
8598

Dostępny
ks

Auto Banana OG Kush jest jedną z najsilniejszych i najbardziej produktywnych odmian automatycznie kwitnących na ziemi, o profilu terpenowym jak słodkiebanany i wysokiej zawartości THC.
Genetyka należy do rodziny USA special cannabis. Więcej

Opis feminizowanych nasion konopi Auto Banana OG Kush pochodzi od oficjalnego producenta Cannapio. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Auto Banana OG Kush - Cannapio nasiona konopi autoflowering.

Auto Banana OG Kush to doskonała odmiana dla miłośników , którzy szukają niezrównanego i szybkiego czasu kwitnienia. Jest to jedna z i najbardziej produktywnych odmian automatycznie kwitnących na naszej planecie.

Tak jak sugeruje jej nazwa, odmiana ta ma słodki, owocowy profil terpenowy o zapachu przejrzałych bananów .Odmiana ta produkuje duże, puszyste pąki w rekordowym czasie. Jest to autofloweringowa wersja genetyki Banana OG Kush, która charakteryzuje się aromatem, plonem i wysoką zawartością THC. Odmiana ta jest zdominowana przez indica, a geny autofloweringowe wniesione przez krzyż . Powstała genetyka może pochwalić się zawartością THC do 22%, co przewyższy każdą odmianę fotoperiodyczną.

Auto Banana OG Kush dojrzewa już po 9-10 tygodniach. Indoor daje plon do 450 g/m² i rośnie maksymalnie do 100 cm. Na zewnątrz rośliny osiągają wysokość 120 cm i dają plon 175 g z rośliny.

Szczegóły Auto Banana OG Kush

Genotyp: 70% indica, 20% sativa i 10% ruderalis

Genetyka: Banana OG Kush X Auto Girl Scout Cookies

Cykl życia: 9 - 10 tygodni

Czas kwitnienia: 7 - 8 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 375 - 450 g/m²

Plon na zewnątrz: 90 - 175 g/roślinę

Wysokość wewnątrz: 70 - 100 cm

Wysokość zewnętrzna: 80 - 120 cm

THC: 22 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi Auto Banana OG Kush

Limonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

Myrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Caryophyllene - Caryophyllene ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen
Genetyka OG Kush, Banana
Batch Auto Banana OG Kush, 05/2023