Apollo F1 - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3 sztuki, Royal Queen Seeds

Szybkie kwitnienie
60 do systemu lojalnościowego
Cena
304 zł z VAT-em

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8732

Dostępny
ks

Apollo F1 została wyhodowana z wyselekcjonowanej linii czystych hybryd. Ma delikatny i złożony aromat z silnymi nutami sosny, cytrusów, ziół, a nawet wanilii. Jest to bardzo stabilna odmiana F1, która produkuje zdrowe i jednolite rośliny. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie zobowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Nasiona automatycznie kwitnące Royal Queen Seeds Apollo F1

Nazwana na cześć boga Apolla ze starożytnej Grecji, Apollo F1 to silna, automatycznie kwitnąca hybryda, która szczyci się mocną teksturą i delikatnym aromatem. Odmiana ta została stworzona przez skrzyżowanie linii wsobnych z Lemon, Black Domina i Sugar Magnolia, dziedzicząc wiele wspaniałych cech swoich przodków.

Apollo F1 ma świeży aromat, który łączy w sobie zapach sosny z nutami ziołowymi i jasną nutą skórki cytrusowej. W tle można również zauważyć nutę wanilii i lawendy, która przypomina nowoczesne odmiany konopi, takie jak Cookies lub inne odmiany z USA. Odmiana Apollo F1 produkuje dużo żywicy o wysokiej zawartości kannabinoidów i złożonej mieszance terpenów, takich jak mircen, terpinolen, farnezen, kariofilen, ocimen, limonen i linalol.

Wytrzymała, prosta i produktywna odmiana

Apollo F1 to wytrzymała odmiana o zwartej strukturze i wyraźnej morfologii przypominającej indicę. Rośliny osiągają średnią wysokość, a ich gałęzie rosną bardzo blisko siebie, wytwarzając wiele pędów i ciemnozielonych liści. Apollo F1 kwitnie samoczynnie, a cały cykl jej życia wynosi około 80 dni. Po tym czasie pojawi się duży plon ogromnych, grubych pędów z dużą ilością trichomów.

Szczegóły odmiany Apollo F1

Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia

Wersja.

Genotyp: hybryda

Zawartość THC: Bardzo wysoka

Plon : XXL

Wysokość: Średnia

Kwitnienie: 45 - 50 dni

Miesiąc zbior ów: 75 - 80 dni po wykiełkowaniu

Dominujące terpeny: farnezen, mircen, kariofilen, terpinolen

Klimat: krótkie lato


Terpeny w Apollo F1

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Farnesene - Słodki i owocowy terpen farnesene jest głównym terpenem w skórkach zielonych jabłek. Występuje również naturalnie w wielu innych roślinach, takich jak drzewo sandałowe, imbir, pomarańcze, rumianek i chmiel. Nadaje charakterystyczny zapach, który jest często wykorzystywany przez firmy produkujące perfumy i olejki eteryczne. Jest znany ze swojego uspokajającego działania, szczególnie w walce z bezsennością.

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym zapachem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Terpinolen - Przyczynia się do leczenia bezsenności, lęku, depresji, stresu lub zaburzeń snu. Jest stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na swój świeży zapach, który charakteryzuje się nutami sosny i ziół z nutą kwiatowego aromatu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność střední náročnost
Terpeny Farnesen, Myrcen, Karyofylen, Terpinolen
Genetyka Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia