Amnesia Lemon - nasiona feminizowane 3 sztuki, Silent Seeds

Cena
77 zł

Cena standardowa
114 zł

Oszczędzaj
32% (37 zł)

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8740

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona premium Amnesia Lemon wyrażają wszystkie cechy jakościowe ich szlachetnego dziedzictwa genetycznego z odmian Original Amnesia i Lemon Skunk.
Klasyk holenderskich kawiarni z początku tysiąclecia, wskrzeszony z pysznym cytrynowym profilem terpenowym. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Amnesia Lemon - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

Amnesia Lemon to hybryda konopi z dominacją sativy, która zapewnia rekordowe plony w tej kategorii, zarówno w uprawie indoor (do550 g/m2), jak i outdoor(do 1500 g/roślinę). Duże, ciężkie, zwarte kwiaty pokryte są grubą warstwą żywicy o świeżym cytrynowym zapachu.

Nasiona kolekcji Amnesia Lemon zapewniają kwiaty o wyjątkowej jakości. Profil aromatyczny charakteryzuje sie subtelnymi i zlozonymi nutami cytryny, harzu, kadzidla i cedru. Odmiana Amnesia Lemon charakteryzuje się pięknym, aromatycznym bukietem pełnym świeżości z silną owocowo-kwiatową intensywnością.

Amnesia Lemon to roślina konopi, która ma doskonałe właściwości, zwłaszcza dlatego, że jest łatwa w uprawie. Wymaga jedynie umiarkowanego nawożenia i czasu uprawy ograniczonego do maksymalnie 3 tygodni w pomieszczeniu. Jest więc w zasięgu większości ludzi. Potrafi pokonywać przeszkody jak najlepszy wykonawca, ponieważ oferuje doskonałe zbiory najwyższej jakości w każdym klimacie.

Szczegóły Amnesia Lemon

Genotyp: 25% indica, 70% sativa

Genetyka: Original Amnesia X Lemon Skunk

Czas kwitnienia: 65 - 75 dni

Plonindoor: 500 - 550 g/m²

Plon outdoor: 1300 - 1500 g/roślinę

THC: 17-22%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Amnesia Lemon

Mircen - najczęściej występujący terpen w roślinie. Ma bardzo ziemisty i pikantny aromat z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Genetyka Lemon Skunk, Original Amnesia