Amnesia Haze Automatic - 10 sztuk feminizowanych nasion Royal Queen Seeds

43 do systemu lojalnościowego
Cena
215 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
6459

Dostępny
ks

Amnesia alias Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb i wiele innych nazw to klasyczny szczep Sativa, który stał się popularny niemalże wszędzie. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Amnesia Haze Automatic firmy RQS

Amnesia Haze Automatic jest wynikiem długoletniego uprawiania. Jest to hybryda oryginalnych szczepów Amnesia Haze, które zostały wyhodowane w Holandii w latach 90. z Hy-Pro Seeds. Oryginalny Amnesia alias Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb, Ultra Haze i wiele innych nazw reprezentują klasyczny szczep Sativa, który stał się popularny niemalże wszędzie.

W pomieszczeniach wyrośnie od nasion do łodygi za około 80 dni. W tym czasie może osiągnąć stosunkowo duży rozmiar, zwłaszcza w porównaniu z innymi szczepami automatycznie kwitnącymi. Jest to wyraźny znak dominującej genetyki Sativa - wysokich roślin, dużych i cienkich liści oraz wydłużających się pąków.

Szczep Original Amnesia Autoflowering to mocna roślina, która może urosnąć do wysokości około 80-150 cm.

Ten duży, automatycznie kwitnący szczep zdominowany przez Sativę, podobnie jak oryginalna Amnesia, generuje obfite plony wysokiej jakości pałeczek Haze.

Potrafi docenić dobre zaopatrzenie w składniki odżywcze, ale nie należy go nadmiernie nawozić.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Opakowania 3 nasiona
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC średni (10-15%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena nieznany
Trudność mały
Terpeny humulen, karyofylen