Rośliny konopi Indica są zwarte z grubymi kwiaty bogatymi w żywicę. Odmiany Indica wytwarzają kwiaty bogatsze w uspokajające terpeny, takie jak mircen. Genetyka Cannabis indica ewoluowała w trudnych warunkach, w chłodniejszych miejscach i na wyższych wysokościach niż odmiany sativa, często pochodzące z górzystych regionów Afganistanu i Indii. Odmiany te musiały zakończyć kwitnienie przed szybko zbliżającą się jesienią, więc dojrzewają wcześniej. Niektórzy użytkownicy marihuany medycznej uważają, że profile terpenowe sativa vs. indica są nieco inne, co może wyjaśniać różne efekty tych odmian. Indica jest specyficzna ze względu na niski wzrost, szerokie liście i gęste kwiaty. W dzisiejszych czasach prawie niemożliwe jest znalezienie czystej indica lub sativa, większość obecnych odmian to hybrydy tych gatunków. Tradycyjne odmiany z genetyką indica obejmują genetykę Kush, Afghani lub Mazar.

Zawsze sprawdzaj obowiązujące przepisy w swoim kraju. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe obchodzenie się z towarem.

Szybkie info Działanie Szybkie kwitnienie
White Widow - feminizowane nasiona 5ks Dutch PassionWhite Widow - feminizowane nasiona 5ks Dutch Passion

White Widow - feminizowane nasiona 5ks Dutch Passion

Dostępny
148 zł
137,04 zł bez VAT-u
Wersja sfeminizowany
Genotyp indica
Genetyka White Widow
White Widow jest prawdopodobnie najbardziej uznaną holenderską odmianą dzisiaj. Ten legendarny kwiat otrzymał nazwę White Widow po pąkach .…
Szybkie info Działanie Nagradzana genetyka
Mazar - feminizowane nasiona 10ks Dutch PassionMazar - feminizowane nasiona 10ks Dutch Passion

Mazar - feminizowane nasiona 10ks Dutch Passion

Dostępny
301 zł
278,70 zł bez VAT-u
Wersja sfeminizowany
Genotyp indica
Genetyka Afghani, Skunk n.1
Mazar to pień o ogromnej zawartości THC około 19,5%. Jest to ulepszona odmiana Afghan i Skunk z 1997 roku.