Typ: hybryda

AK-47 to hybrydowa odmiana konopi, która jest już klasycznym modelem. Zebrała wiele nagród na Cannabis Cups i jest doceniana i lubiana przez szerokie grono użytkowników na całym świecie.

AK-47 została po raz pierwszy wyhodowana w 1992 roku i pochodzi z linii genetycznej modeli południowoamerykańskich, meksykańskich, tajskich i afgańskich.

Jest to model, który najlepiej rozwija się w uprawie indoor.

AK-47 ma zazwyczaj stosunek sativa/indica około 65% do 35% i może osiągnąć do 20% THC, ale średnio około 14%. Rośliny są zwykle wysokie i mają żółto-zielone kwiaty, które często pokryte są kryształkami. Aromat AK-47 jest ostry z nutą ziemistości.

Efekty i właściwości AK-47

AK-47 to model odpowiedni dla dużej liczby użytkowników.

Ma głównie działanie pobudzające, więc nadaje się do codziennego użytku. Powoduje wesołość, podniesienie na duchu, euforię, promuje kreatywność i może dostarczać energii. AK-47 świetnie sprawdza się w walce ze stresem, wywołuje relaks i odprężenie.

Pomaga również w leczeniu depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej itp. Dzięki składnikowi indica, AK-47 może pomóc niektórym użytkownikom z bólem lub bezsennością. Wspomaga również apetyt, więc jest również stosowany w przypadku problemów z jedzeniem.

Negatywne skutki

Typowe negatywne skutki to suchość w ustach i oczach. Ponadto, niektórzy użytkownicy mogą doświadczać paranoi, zawrotów głowy lub bólu głowy.

Szybkie info
Jack 47 Auto - 5 nasion Sweet SeedsJack 47 Auto - 5 nasion Sweet Seeds

Jack 47 Auto - 5 nasion Sweet Seeds

Dostępny
165 zł
Wersja sfeminizowany
Genotyp sativa
Genetyka AK47, Black Jack
Odmiana autoflowering 3-generacji. Rezultatem jest hybryda między Jack Herer Auto i naszym elitarnym klonem AK 47.