Gatunek: Cannabis Indica

Afghani to obfity gatunek konopi indyjskich, którego nazwa odnosi się do jego pochodzenia geograficznego. Hodowcy i użytkownicy na całym świecie doceniają jej obfitą produkcję żywicy. Ma słodki, przyjemny, ale silny aromat, a po spożyciu wywołuje głęboki i kojący stan relaksu i euforii.

Zastosowanie i właściwości Afghani

Afghani jest najczęściej poszukiwana przez użytkowników w przypadku problemów z bezsennością, bólem i stresem.Może jednak również pomóc w depresji lub braku apetytu, a także jest dobry na rozluźnienie mięśni. Pomimo intensywnego wpływu na organizm (zmniejszony apetyt, zaburzenia koordynacji, może wystąpić mrowienie), nie powoduje otępienia umysłowego. Percepcja jest skupiona i jasna.

Negatywne skutki

Negatywne skutki obejmują suchość w ustach, gorsze nawilżenie oczu, zawroty lub ból głowy. W niektórych przypadkach może powodować niepokój i uczucie niepokoju.

Szybkie info Szybkie kwitnienie Nagradzana genetyka
Super Skunk - 3szt feminizowane nasiona Sensi SeedsSuper Skunk - 3szt feminizowane nasiona Sensi Seeds

Super Skunk - 3szt feminizowane nasiona Sensi Seeds

Dostępny
71 zł
Wersja sfeminizowany
Genotyp indica
Genetyka Ruderalis, Afghani, Skunk
Super Skunk to jedna z pierwszych prób wyhodowania przez Sensi nowej generacji roślin poprzez skrzyżowanie nowszej genetyki Skunk n. 1 ze…
Szybkie info Działanie Nagradzana genetyka
Sensi Star - 5 feminizowanych nasion Paradise SeedsSensi Star - 5 feminizowanych nasion Paradise Seeds

Sensi Star - 5 feminizowanych nasion Paradise Seeds

Dostępny
176 zł
Wersja sfeminizowany
Genotyp indica
Genetyka Afghani, sativa
Sensi Star jest jednym z najsilniejszych Indów, jakie możesz spotkać. Jest świetnym konkurentem, który produkuje zwarte kije pokryte żywicą.