Super Sativa Seed Club (w skrócie SSSC) - to nasiona premium z legendarną genetyką. SSSC ma swoje korzenie w Amsterdamie, gdzie zostało założone w 1985 roku. Celem tego banku nasion jest nic innego jak produkcja najwyższej jakości nasion marihuany.

W portfolio Super Sativa Seed Club znajdują się nasiona marihuany feminizowane, regularne i autoflowering. SSSC oferuje naprawdę wyjątkowe szczepy, w tym Lemon OG, TnT Trichome, Pineapple Poison, Lava Freeze i wyjątkowy Strawberry Chemdawg OG. Każda genetyka wyróżnia się niezwykle silnym profilem terpenowym, który nadaje im niezwykły aromat i smak.

Wyjątkowość tego banku nasion potwierdza również jedna z największych nagród w świecie konopi. W 2007 roku SSSC zostało włączone do znanej na całym świecie High Times Hall of Fame, z wyróżnieniem jako pionier wśród banków nasion i legendarnych hodowców.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj ustawodawstwo swojego państwa!