Strain Hunters Seedbank został założony w 2013 roku z myślą o zachowaniu najrzadszych odmian konopi na świecie. Według ich własnych słów, założyciele Strain Hunters czują się zobowiązani do zachowania najlepszych szczepów marihuany, aby móc kontynuować hodowlę roślin z wizją tworzenia nowych odmian konopi.

W tym banku można znaleźć najlepsze nasiona marihuany feminizowane, zwykłe, automatyczne i hybrydowe. Zaskoczą Cię egzotycznymi odmianami konopi, których nie znajdziesz gdzie indziej. Wiele odmian tej rośliny jest izolowanych w niemal niedostępnych miejscach i właśnie tam zmierzają członkowie wyprawy.

Wizja ta wynika z potrzeby zachowania zasobów naturalnych do wykorzystania przez człowieka. Ta idea świetnie się pokrywa i daje ludziom poczucie uczestnictwa we wspieraniu pożytecznych działań dla dobra ludzkości. Bycie łowcą rozmaitości - jak brzmi dosłowne tłumaczenie tej nazwy - to wielkie wyzwanie i życiowa misja.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj ustawodawstwo swojego państwa!