Firma Nirvana Seeds została założona w 1995 roku. Jej założyciel, Mau, od wielu lat zbierał wiedzę i doświadczenie, co zaowocowało stworzeniem własnego banku nasion. Zanim zdecydował się założyć własny bank nasion, spędził kilka lat podróżując po świecie, zbierając najlepsze odmiany, uprawiając i krzyżując nowe, ekscytujące modele.

Po długim procesie miał w swojej kolekcji kilka unikalnych hybryd. Dziś Nirvana Seeds jest jednym z najlepszych producentów nasion konopi o wyjątkowej genetyce. W asortymencie znajdziesz jednak także oryginalne, niezmienione odmiany.

Nirvana Seeds koncentruje się szczególnie na początkujących hodowcach, zapewniając im kompletny sprzęt do uprawy i know-how. Wybieraj spośród nasion regularnych, feminizowanych i automatycznie kwitnących do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Najpopularniejsze odmiany to wyraźnie AK-48, OG Kush, White Widow, Papaya czy Bubblelicious.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj prawo swojego stanu!