Kannabia Seeds jest jednym z pierwszych hiszpańskich banków nasion i w trakcie swojego istnienia rozwinęła godne podziwu umiejętności w zakresie hodowli odmian. Najważniejszym czynnikiem jest użytkownik. Nawet podaż jest tu sterowana popytem, dzięki czemu użytkownik zawsze otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje. Opinie kształtują zarówno firmę, jak i oferowane odmiany.

Kannabia szczyci się najwyższą jakością we wszystkich częściach procesu hodowli nowych odmian konopi. W swoich laboratoriach każdy dział posiada agronomów i biologów, którzy są odpowiedzialni za jakość w uprawie, doskonalenie i eksperymenty.

W ofercie znajduje się ogromny wybór nasion konopi wszystkich typów - fotoperiodycznych i autofloweringowych. Jednocześnie wszystkie nasiona są feminizowane metodą tłumienia jednego fitohormonu i bez żadnych modyfikacji genetycznych. Jest to duży plus wszystkich genetyk Kannabia Seeds. Dużym atutem są również specjalne modele bogate w CBD (kannabidiol), co z pewnością docenią użytkownicy zainteresowani jego wszechstronnym zastosowaniem leczniczym.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj prawa i ustawodawstwo swojego państwa!