Wyjątkowe połączenie unikalnego banku nasion konopi Seedstockers i doświadczonych hodowców z rejonu Humboldt dało początek nasionom marihuany premium z Kalifornii.

W latach 2017-2021 Seedstockers i plantatorzy Humboldt pracowali nad czymś zupełnie nowym. Dzielili się swoim know-how, unikalnymi odmianami konopi, umiejętnościami i wiedzą hodowlaną. Wszystko po to, aby stworzyć zupełnie nową linię genetyki konopi.

Dzięki projektowi Humboldt X Seedstockers powstało kilka nowych modeli nasion marihuany, od fotoperiodów regularnych, przez fotoperiodowe feminizowane, po popularne fotoperiody autoflower. Konopie z okolic Humboldt wyróżniają się przede wszystkim niepowtarzalnym aromatem, wyglądem i oczywiście zawartością kannabinoidów. To cechy, które należało zachować w nowej genetyce. I udało im się!

Ciężka praca zaowocowała nowymi szczepami o wyjątkowo silnym makijażu genetycznym i wyjątkowych profilach terpenowych i kannabinoidowych. Każdy z nowych szczepów - Panty Punch, Blue Moby, Mack and Crack, Thunder Banana i Apollo Black Cherry - ma coś ekstra. "Wisienką na szczycie" tych wysokiej jakości nasionek premium Humboldt X Seedstock jest między innymi bardzo przystępna cena i dostępność.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj ustawodawstwo swojego państwa!

No item