Misją Humboldt Seed Company jest: "dostarczanie wysokiej jakości nasion konopi klientom, którzy chcą uprawiać swoje własne rośliny konopi". Humboldt Seed Co. została pierwotnie założona przez grupę biologów w 2001 roku w Humboldt County w Kalifornii. Pierwszym z nich był program hodowlany zaopatrujący pacjentów medycznych na mocy kalifornijskiej Propozycji 215.

Wraz z rozwojem prawnym firma tworzy teraz zarówno regularne, jak i feminizowane odmiany nasion konopi. Hodowla odbywa się na farmie w Humboldt County. Humboldt Seed Co. gwarantuje, że jej nasiona będą działać zgodnie z ich najlepszym potencjałem.

Nieustannie dążą do zapewnienia najwyższej jakości swoim klientom dla ich ostatecznej satysfakcji. Humboldt Seed Company wierzy w oddanie społeczności i w tym celu przekazuje darowizny na rzecz wielu organizacji charytatywnych, w tym tych, które pomagają rodzinom o niskich dochodach, a także zapewniają dostęp do medycznej marihuany pacjentom w potrzebie.

OSTRZEŻENIE: Uprawa konopi w celu uzyskania narkotyku jest nielegalna. Wszelkie nadużycia mogą być niezgodne z prawem. Szanuj prawo swojego stanu!