Nasiona hybrydowe zawierają zrównoważony stosunek genów z konopi sativa i indica w stosunku 50 do 50, dlatego też czasami określa się to jako fifty-fifty. Jakie są cechy hybrydowych gatunków konopi? Odmiany hybrydowe powinny idealnie przyjmować najlepsze cechy zarówno sativy, jak i indici. Dobrze wyhodowany mieszaniec musi łączyć pozytywne cechy obu podgatunków i eliminować cechy negatywne. Chodzi o połączenie tego, co najlepsze we właściwy sposób. Generalnie mieszańce powinny mieć zwartą budowę roślin, krótki okres kwitnienia, wysoki plon twardych pędów i odporność na niekorzystne warunki. Wśród reprezentatywnych odmian hybrydowych możemy wymienić genetykę, taką jak White Widow, OG Kush lub prawie wszystkie USA strains, takie jak Gelato, Gorilla Glue, Girl Scout Cookies, Runtz, Wedding Cake, Sherbet, Mimosa i inne.

Zawsze sprawdzaj obowiązujące przepisy w swoim kraju. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe obchodzenie się z towarem.

Quick info
Ultimate - 3 Passes Dutch Passion feminized seedsUltimate - 3 Passes Dutch Passion feminized seeds

Ultimate - 3 Passes Dutch Passion feminized seeds

Dostępny
109,60 zł
Typ kwitnienia fotoperiod
Genotyp indica
Lokalizacja w środku, szklarnia
Ultimate to Black Horse Dutch Passion. Ta odmiana charakteryzuje się niezwykle bogatymi plonami przy zachowaniu doskonałej jakości.
Quick info
Feminizowane 5ks Dutch Passion Orange Hill Special®Feminizowane 5ks Dutch Passion Orange Hill Special®

Feminizowane 5ks Dutch Passion Orange Hill Special®

Dostępny
143,10 zł
Typ kwitnienia fotoperiod
Genotyp fifty-fifty
Lokalizacja w środku, szklarnia
Ta odmiana została stworzona z wykorzystaniem genetyki z bardzo popularnych odmian Orange Bud i kalifornijskiej pomarańczy, hodowla ta…