Nasiona hybrydowe zawierają zrównoważony stosunek genów z konopi sativa i indica w stosunku 50 do 50, dlatego też czasami określa się to jako fifty-fifty. Jakie są cechy hybrydowych gatunków konopi? Odmiany hybrydowe powinny idealnie przyjmować najlepsze cechy zarówno sativy, jak i indici. Dobrze wyhodowany mieszaniec musi łączyć pozytywne cechy obu podgatunków i eliminować cechy negatywne. Chodzi o połączenie tego, co najlepsze we właściwy sposób. Generalnie mieszańce powinny mieć zwartą budowę roślin, krótki okres kwitnienia, wysoki plon twardych pędów i odporność na niekorzystne warunki. Wśród reprezentatywnych odmian hybrydowych możemy wymienić genetykę, taką jak White Widow, OG Kush lub prawie wszystkie USA strains, takie jak Gelato, Gorilla Glue, Girl Scout Cookies, Runtz, Wedding Cake, Sherbet, Mimosa i inne.

Zawsze sprawdzaj obowiązujące przepisy w swoim kraju. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe obchodzenie się z towarem.

Quick info
Lemon Tree - nasiona feminizowane 3 szt Barney´s FarmLemon Tree - nasiona feminizowane 3 szt Barney´s Farm

Lemon Tree - nasiona feminizowane 3 szt Barney´s Farm

W ciągu 5 dni
124,50 zł
Typ kwitnienia fotoperiod
Genotyp fifty-fifty
Lokalizacja w środku, outdoor
Feminizowana Lemon Tree jest wielokrotnie nagradzanym połączeniem amerykańskich klasyków Lemon Skunk i Sour Diesel. Te hybrydowe nasiona…