CALI TERPENES produkty

Cali Terpeny to seria produktów o profilach terpenowych w 100% pochodzenia naturalnego . To jeden z najlepszych producentów terpenów i e-liquidów aromatyzowanych naturalnymi terpenami w Hiszpanii.

Cali Terpenes ma siedzibę w Barcelonie i rozpoczęła działalność w Kalifornii z powodu legalizacji konopi i masowego pojawienia się „Vape Pens” z alkoholami kannabinoidowymi, ekstraktami z konopi i produktami spożywczymi z konopi.

Wysoka jakość terpenów jest dla Cali Terpenes bardzo ważna, działają one z najczystszymi produktami, aby zagwarantować doskonałość produktów końcowych. Ich profile terpenowe określonych odmian konopi z czasem staną się z czasem częścią innych produktów na rynku, co gwarantuje ich klientom najwyższą i standardową jakość.

Mają świetny zespół ekspertów od konopi i roślin leczniczych, chemików, aromatów, lekarzy, techników, a także sprzęt z najnowszą technologią, która umożliwia innowacyjny produkt najwyższej jakości. Korzystają z wysokiej jakości, certyfikowanych i przebadanych surowców (pozyskiwanych wyłącznie ze Wspólnoty Europejskiej).

Cali Terpenes produkuje najwyższej jakości e-płyny , opracowane we współpracy ze znanym lekarzem specjalizującym się w kannabinoidach i terpenach , Marianem Garcíą de Palau.

Gama e-liquidów jest przeznaczona dla tych palaczy, którzy szukają zdrowszej alternatywy, która zmniejsza ryzyko poparzenia o około 95% .

Dwie serie e-liquidów:

  1. E-płyny z terpenami (e-płyny o smaku konopi), ciesz się różnymi smakami.
  2. E-płyny CBD (e-płyny aromatyzowane konopiami indyjskimi i kanabidiolem), ciesz się różnymi smakami i właściwościami CBD.

Co to są „Profile Cannabis Terpene”?

Są wiernym odtworzeniem ekstrakcji aromatycznych / terpenowych różnych odmian konopi. Cali Terpenes oferuje profile terpenów w postaci płynnej i czystej do użytku w waporyzacji, żywności, konopiach, kosmetykach i aromaterapii.

Profile terpenów konopi indyjskich

Pokazano 1-12 z 69 pozycji